Webinary szkoleniowe w Lidze BTCLiga BTC to w głównej mierze projekt informacyjno-edukacyjny, a naszym zadaniem jest popularyzacja branży Blockchain oraz wykorzystania kryptowalut (głównie Bitcoina) w codziennym życiu. Aby sprawnie i efektywnie ten cel wykorzystać prowadzimy kanały informacyjne w aplikacji Telegram, ale przede wszystkim dwa razy w tygodniu emitujemy programy naszej własnej telewizji internetowej w postaci webinarów szkoleniowych.

We wtorki o godz. 21:00 odbywa się CryptoOmnia, czyli webinar pełen analiz oraz najświeższych informacji rynkowych. Niemal zawsze analizujemy BTC i ETH oraz kilka innych wybranych kryptowalut. Uczymy podstaw Analizy Technicznej oraz pomagamy lepiej rozumieć trendy i zjawiska rynkowe.

„Okazje pojawiają się rzadko. Kiedy sypie się złoto, to przygotuj wiadro, a nie naparstek.” (Warren Buffet)

Z kolei w każdą sobotę (za wyjątkiem okresów świątecznych) o godz. 10:30 swoje podwoje otwiera jedyna blockchainowa kawiarenka online czyli Bitcoin Cafe. To nasze centralne wydarzenie szkoleniowe, w trakcie którego przedstawiamy ligowe nowości, omawiamy zagadnienia związane z naszymi strategiami oraz przedstawiamy nowe pojawiające się na rynku możliwości. W trakcie tego webinaru często można posłuchać też zaproszonych gości.Zarejestruj się w Lidze BTC jeszcze dzisiaj i weź udział w naszych webinarach.