Reklama i promocja w Lidze BTCZapraszamy do promocji w naszym portalu oraz działającym przy nim klubie entuzjastów Bitcoina i kryptowalut! Liga BTC to międzynarodowy klub online zrzeszający nieustannie zwiększającą się grupę osób (obecnie ponad 3000 członków) zainteresowanych rynkiem kryptowalutowym, jego rozwojem i możliwościami. W ciągu ostatnich 2 lat mieliśmy już blisko 39 milionów wizyt, a ok. 800 klubowiczów loguje się w naszym portalu przynajmniej raz w miesiącu.


Przykładowe 100 wizyt na stronie Ligi w dniu 28.09.2018
„Cztery podstawowe elementy marketingu usług to: ludzie, ludzie, ludzie i jeszcze raz ludzie.” (Richard Dow)

Oferowane pakiety promocyjne:

Banery reklamowe

Top Banner - Deskop (728x90) - 0.03 BTC / miesiąc, 0.01 BTC / tydzień
Side Banner - Desktop (160x600) - 0.015 BTC / miesiąc, 0,005 BTC / tydzień
Top & Side Banners - 0.04 BTC / miesiąc, 0.0125 BTC / tydzień

Umiejscowienie banerów przedstawione zostało na poniższej ilustracji.Kompleksowa promocja

Pełen pakiet możliwości promocyjnych w Lidze BTC obejmuje: Top & Side Banners, specjalną zakładkę dedykowaną promocji Waszego projektu, mailing do wszystkich użytkowników (minimum 2 wysyłki w tygodniu), dwa webinary dedykowane promowanemu projektowi z udziałem jego przedstawicieli (prezentacja + sesja pytań i odpowiedzi), stała promocja poprzez nasze trzy kanały na Telegramie, wsparcie sprzedaży z obsługą napotykanych problemów (płatności, rejestracja, etc.), pomoc w uruchomieniu kampanii sprzedażowej IEO na wybranej przez nas giełdzie.


Przykład umiejscowienia zakładki promującej Twój projekt


Koszt: 0.25 BTC / miesiąc + warunki dodatkowe negocjowane indywidualnie.

Uwaga! Promujemy tylko projekty spełniające nasze kryteria w zakresie atrakcyjności, legalności i wiarygodności. Absolutnie nie tolerujemy piramid finansowych ubranych w szaty projektu kryptowalutowego. Dodatkowo, ponieważ nie zajmujemy się poradami inwestycyjnymi i nie posiadamy odpowiednich instrumentów umożliwiających pełną weryfikację reklamujących się w Lidze BTC podmiotów, rekamodawca ponosi pełną odpowiedziałność za prezentowane treści i oferty.

Osoby zainteresowane mogą kontaktować się z naszym biurem pod adresem office@elevato.uk.